Agentur VICTORIA 
  tel. +48 91 426 97 81, 
Podmokła 18a, 71-776 Szczecin   biuro@agencja-victoria.eu

 

 

Agencja Victoria

Firma została założona w 1989 roku. Od samego początku swego powstania jest przede wszystkim firmą handlową oraz ze względu na specyfikę oferowanych towarów także i usługową. Działalność firmy prowadzona jest głównie na terenie Województwa Zachodniopomorskiego i portów wybrzeża polskiego, ale mamy wielu partnerów w rejonie całej Polski, a także Europy. Firma wykorzystuje w swojej codziennej działalności 35 - letnie inżynierskie doświadczenie zdobyte podczas prac przy budowie i wyposażaniu obiektów morskich oraz lądowych w materiały pochodzenia krajowego jak i zagranicznego, przy budowie i projektowaniu jachtów, przy przygotowywaniu i prowadzeniu remontów oraz przebudów statków. Aktualnie przedstawiamy Państwu do wykorzystania następującą ofertę:
- dystrybucję poprzez skład fabryczny sprzętu ppoż. i części zamiennych produkcji GLORIA WERKE GmbH, 
- dystrybucję węży pożarniczych z atestami MED w różnych, specjalistycznych wykonaniach,
- dystrybucje proszków i środków pianotwórczych oraz zestawów sorbentowych krajowych, a także wyspecjalizowanych firm światowych,
- sprzęt i wyposażenie ppoż. krajowe oraz wiodących firm światowych (armatura aluminiowa i mosiężna różnych systemów, szafki do gaśnic i hydrantowe, oznakowania fotoluminescencyjne, urządzenia zraszające i samogaszące, aparaty powietrzne i ucieczkowe, ubiory specjalistyczne ognioodporne, gazoszczelne, chemoodporne, maski twarzowe, sprzęt do pracy na wysokości, urządzenia dla ratownictwa, topory ciężkie, toporki lekkie, bosaki itp.),
usługi z zakresu ochrony ppoż. przez autoryzowany serwis i wykwalifikowanych projektantów,
- organizowanie i kompletowanie dostaw wyrobów renomowanych firm światowych z branży ochrony ppoż. i ratownictwa,
- zajmujemy się promocją krajowych wyrobów ppoż., ratownictwa i bhp u odbiorców zagranicznych.

W naszej ofercie znajdują się wyroby wszystkich czołowych firm krajowych z branży ppoż. i bhp. Współpraca nasza oparta jest o umowy przedstawicielskie i handlowe. Mamy też podpisane stosowne porozumienia handlowe z firmami niemieckimi, holenderskimi i szwajcarskimi znanymi w branży ppoż. i bhp. Pozwala to nam na stosowanie konkurencyjnych cen i terminów dostaw. W uznaniu naszych kwalifikacji i kompetencji uzyskaliśmy:

NATOWSKI KOD PODMIOTU GOSPODARKI NARODOWEJ
NCAGE 1419H

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą witryną i pragniemy podkreślić, że na wszystkie pytania, które będziecie Państwo chcieli nam zadać po jej przejrzeniu lub jakie powstaną w codziennej Państwa pracy - odpowiemy. Wystarczy telefon do firmy AGENCJA „VICTORIA", a przekonacie się Państwo, że nawiązaliście kontakt z właściwym partnerem.

właściciel

Stefan TłustochowiczSCHIFFBAUAGGREGATE
INFORMATIONEN
 
Der Inhalt der Matreialien auf der Website von VICTORIA dient nur zu Informationszwecken. Unser Angebot ist sehr reichhaltig und wir können es nicht vollständig präsentieren.
Nehmen Sie mit uns Kontakt auf.
OBEN
admin
 | FIRMA | GALERIE | ANGEBOTE | KONTAKT | E-mail